info@heaterrent.com

اجاره بخاری هرمی

اجاره بخاری هرمی چیست؟

اجاره بخاری هرمی است برای گرم کردن داخل ساختمان یا بیرون از آن می ‌باشد که با گاز طبیعی یا گاز مایع روشن میشود. اولین اجاره بخاری هرمی بر پایه ی چراغ بونزن که در یک سال قبل از اختراع اجاره بخاری گازی به وجود آمده بود اختراع شد. اجاره بخاری هرمی اولین بار توسط یک شرکت انگلیسی به نام «پیتیت و اسمیت» در سال ۱۸۵۶ تولید شد. شعله بخاری هوا را به‌طور موضعی گرم می‌کند و سپس توسط قانون انتقال گرما در هوا، هوای محیط گرم می‌شود. هم‌اکنون از اجاره بخاری هرمی در کشورهای غربی برای گرمای محیط‌ های خارج از ساختمان همچون گلخانه و پاسیو استفاده می‌شود.
استفاده از اجاره بخاری ‌ هرمی در فضای باز
اجاره بخاری در مورد گرمایش محیط‌ های روباز باید گفت که هوای این فضاها دایماً در جریان است. استفاده از سیستم‌ های گرمایشی معمول در اجاره بخاری فضای باز عملاً غیرممکن است، چرا که با جریان هوا، گرمای تولید شده توسط باد رانده خواهد شد. اجاره بخاری حتی اگر جریان باد نیز وجود نداشته باشد، طبق قوانین فیزیکی، اثرشناوری هوای گرم را دور خواهد کرد. هدف اجاره بخاری هرمی فضای باز این است که اشیا یا افرادی را که از محدوده‌ی مسیرشان در اجاره بخاری فضای بازعبور می‌کنند، گرم کنند. سیستم‌ های گرمایش تابشی یا گازسوز هستند یا از گرمایش الکتریکی مادون قرمز استفاده می‌کنند.
اجاره بخاری با رشد علم و فناوری دستگاه های گرم کننده هم از این امر آگاه بودند و تحولات شگرفی کردند، که شامل موارد زیر است: شکل ، متریال ، میزان مصرف سوخت و میزان حرارت تولیدی می باشد. اجاره بخاری هرمی دارای گوناگونی محصولات سیستم گرمایشی می باشد و نیاز مشتری به گرما را پاسخ میدادند و در حوزه ی گرمای مناسب نمایشگاه ها، مهمانی ها و باغ تالار ها و … کارایی زیادی دارند.

 

مزایای اجاره بخاری هرمی :

بیصدا بودن، کم حجم بودن، ایمنی عالی، مصرف سوخت کم، قابل حمل بودن، قابلیت تنظیم طول
اجاره بخاری هرمی:
اجاره بخاری هرمی قابلیت اتصال به گاز شهری (طبیعی) را دارد . کمترین قدرت توانایی حرارتی اجاره بخاری هرمی ۲۲۰۰ و حداکثر ۳۲۵۰ کیلوکالری بر ساعت است. شیر کنترل گاز این اجاره بخاری مجهز میباشد که وظیفه تنظیم فشار گاز ورودی به اجاره بخاری را بر عهده دارد و چنانچه تغییراتی در فشار ورودی و یا دبی گاز ایجاد شود، فشار خروجی را در محدوده ای معین ثابت نگه می دارد. اجاره بخاری هرمی سیستم ایمنی ODS را پشتیبانی میکند و با واژگونی ، جریان گاز را به طور کامل قطع می سازد.

مزایای اجاره بخاری ‌ هرمی

سیستم گرمایشی اجاره این بخاری‌ها مشابه گرمایش خورشید است. گرمای تابشی از هوا عبور کرده و اجسام جامد را گرم می‌کند.
از دیگر مزایای این بخاری‌ها قابلیت آن‌ها در تولید گرمای آنی است. این اجاره بخاری بدون نیاز به پیش گرمایش پرهزینه، محیط را به صورت آنی گرم می‌کنند و از هزینه‌های گرمایش می‌کاهند.
مشخصه‌ای که این اجاره بخاری هرمی را پرطرفدار می‌کند، کاهش هزینه‌های گرمایشی است. به دلیل اینکه بخاری‌های تابشی تنها محدوده‌ی مشخص مورد نظر را گرم می‌کنند، از اتلاف گرما جلوگیری کرده و شما تنها هزینه‌ی گرم کردن مکان مورد نظرتان را پرداخت می‌کنید. هم‌چنین با انتخاب این اجاره بخاری سرمایه ی شما تنها صرف خرید تعداد محدودی اجاره بخاری خواهد شد که برای گرم کردن محدوده‌ای مشخص کافی خواهند بود.
از دیگر نکات مثبت این اجاره بخاری این است که حین گرم کردن محیط صدایی تولید نمی‌کنند. به این دلیل که این اجاره بخاری اجزای متحرکی ندارند، بی صدا بوده و آلودگی صوتی ایجاد نمی‌کنند. این اجاره بخاری هرمی برای مکان‌ هایی که مشکل سروصدا دارند، گزینه‌ای عالی برای انتخاب به شمار می‌روند.
با استفاده از این اجاره بخاری هرمی می‌توانید فضای بیرون را به محیطی مطبوع برای سروغذا و دیگر فعالیت‌ها تبدیل کنید. اجاره بخاری هرمی به آسانی نصب می‌شوند، ایمن هستند، و یکی از پرکاربردترین سیستم‌های گرمایشی روز برای فضاهای باز به شمار می‌آیند. برخلاف بخاری‌های گازسوز معمولی، این بخاری‌ها به نگهداری و مراقبت زیادی نیاز ندارند.
اجاره بخاری ‌های هرمی بر طبق استاندارد های زیست محیطی طراحی شده اند و به محیط زیست آسیب نمی‌رسانند. حتی در روزهای بسیار سرد سال، در اجاره بخاری می‌توانید گرمای ساطع شده از این اجاره بخاری ‌ها را به صورت مستقیم دریافت و احساس کنید. هم ‌چنین به دلیل ضد آب بودن، استفاده از این اجاره بخاری ‌ها در روزهای بارانی نیز مقدور می‌باشد.

نکات ایمنی که در اجاره بخاری باید جدی گرفت :

در اجاره بخاری برای خانه خود باید به این نکته نیز توجه کنید که اگر می خواهید از نظر بهینه سازی مصرف سوخت بخاری قابلیت بیشتری داشته باشد،باید بسته به بزرگی یا کوچکی خانه خود از چند اجاره بخاری در نقاط مختلف منزل استفاده کنید، چرا که یک اجاره بخاری برای گرمایش در اجاره بخاری بخش محدودی از فضای ساختمان، کاربرد موثر دارد.بنابراین یکی از مهم‌ترین فاکتورهای انتخاب اجاره بخاری ، درنظر گرفتن متراژ خانه که قرار است اجاره بخاری ، گرمابخش آنجا باشد است پس باید در نظر بگیرید که هرگز نباید یک اجاره بخاری بزرگ را برای یک محیط کوچک تهیه کرد و همچنین تهیه یک اجاره بخاری کوچک برای فضایی بزرگ اشتباه است.

همچنین در انتخاب اجاره بخاری باید به عواملی از قبیل ایمنی، مصرف کم، هزینه نصب مناسب، رده بالاتر در برچسب انرژی، مطابقت با استانداردهای زیست محیطی نیز توجه کرد.

نکات ایمنی که در اجاره بخاری باید جدی گرفت :

بهتر است فکر اجاره بخاری بدون دودکش برای خانه را از ذهنتان دور کنید و توصیه استفاده از اجاره بخاری دودکش دار برای منزلتان را جدی بگیرید، چراکه ،استفاده از اجاره بخاری های بدون دود کش در محیط‌های بسته‌ای مانند اتاق خواب و یا حمام و هر جایی که تهویه خوبی نداشته باشد، اساسا ممنوع است.این گونه از اجاره بخاری را فقط می توان در محل هایی نصب کرد که هوای تازه در آن جریان داشته باشد چرا که گاز برای سوختن به اکسیژن هوای داخل محیط احتیاج دارد و درصورت کمبود هوا در اجاره بخاری اکسیژن پایین می‌آید و مونو کسید و دی‌اکسیدکربن بالا می‌رود که این مسئله مسمومیت و گازگرفتگی را به دنبال دارد همان چیزی که به اجاره بخاری غیر استاندارد به اسم مرگ خاموش به خانه های ما می آورند. .

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاه

*