info@heaterrent.com
بخاری جت فن

اجاره جت فن

اجاره جت فن ها

اجاره جت فن ها دسته ای از فن های محوری می باشند که به دلیل استفاده از پروفیل ویژه در پروانه ها و فرم خاص بدنه، قادر هستند به سرعت های دورانی بالا رسیده و حجم زیادی از هوا را در فشار بالا جا به جا کنند. این ویژگی ا اجاره بخاری جت فن ها موجب شده است که در شرایطی که نیاز به هوا دهی زیاد در فضای کم می باشد از آنها استفاده گردد.
یکی دیگر از قابلیت های ویژه اجاره بخاری جت فن ها، پرتاب هوا و ایجاد یک فضای حرکتی برای جریان هوا است. دلیل این امر سرعت بالای خروج هوا از اجاره بخاری جت فن ها است. این خاصیت کمک می کند در مواردی که نیاز به سرعت بالای جریان هوا باشد بتوان با استفاده از اجاره بخاری جت فن به این خواسته رسید.
موتور الکتریکی: موتور ها بخش محرک سیستم اجاره بخاری جت فن ها هستند و وظیفه ایجاد چرخش پروانه اصلی رادارند. کیفیت بالای موتورها، توانایی آنها در زمینه تحمل بار مداوم، گرما و شرایط محیطی خاص موجب می گردد یکی از دلایل اصلی قیمت بالای اجاره بخاری جت فن ها موتور های آنها باشد.
پروانه اصلی: پروانه در اجاره بخاری جت فن ها وظیفه تامین جریان هوای مورد نیاز را دارند. با توجه به سرعت بالای این پروانه ها، فرم مناسب پروفیل نقش به سزایی در بالا رفتن کارآیی آنها ایفا می کند.
بدنه: بدنه اجاره بخاری جت فن ها نقش اصلی را به عنوان شاسی نگه دارنده تجهیزات و همچنین محافظ کلیه قطعات ایفا می کند. بسته به نوع اجاره بخاری جت فن این امکان در برخی از انواع اجاره بخاری جت فن ها وجود دارد که ورودی و خروجی جت فن ها قابلیت تغییر زاویه داشته باشند. این تغییر زاویه به سیستم کنترل اجازه می دهد تهویه مناسب را در شرایط مختلف اقلیمی مهیا نماید . به اجاره بخاری جت فن هایی که قابلیت تغییر جهت جریان هوای خروجی را با تغییر حالت در بدنه دارند.

راهنمای اجاره بخاری هیتر جت فن

اجاره بخاری هیتر جت فن ازجمله محصول ها گرمایشی است که به کارگیری از آن برای تأمین حرارت مورد نیاز مکان‌های مسکونی , تجاری و اداری , صنعتی , مراقبت و رشد و کشاورزی اضطراری است . در‌این مقاله قصد داریم شما‌را با شیوه اجاره بخاری هیتر جت فن مطلوب برای مکان‌های مسکونی آشنا کنیم .
با توجه به مکان خویش نوع هیتر متبوع را انتخاب فرمایید .
اجاره بخاری هیترجت فن های صنعتی در گونه های متعدد ساخته میشوند :
اجاره بخاری جت هیتر صنعتی برقی
اجاره بخاری جت هیتر صنعتی گازوئیلی
اجاره بخاری جت هیتر صنعتی گازی
شیوه قرار گرفتن فن‌ها و خروجی‌ها در هیتر مشخص ‌کننده آن است که هیتر مناسب برای به کارگیری در چه مکانی است . در گلخانه‌های رشد گل بایستی از هیترهایی که فن آنان در بغل و خروجی در بالا قرار گرفته است به کار گیری فرمایید.

هیتر گلخانه

در گلخانه ‌های توت ‌فرنگی می بایست از اجاره بخاری هیترهایی به کارگیری فرمائید که فن‌ها در بغل و خروجی ‌شان در زیر است . جور دیگری از اجاره بخاری هیترها می ‌باشند که فن آنان در بغل و خروجی در سقف و یا این که فن در سقف و خروجی از زیر است . این دستگاه ‌ها را می توانید در کارخانه‌ها , کارگاه‌ها , گلخانه‌های متفاوت و مرغداری‌ها به کار گیری فرمائید .
در هنگام اجاره بخاری جت فن به توان هوادهی و گرمادهی آن توجه فرمائید . میزان هوادهی فن‌ها بر حسب متر مکعب در ساعت و توان گرمادهی بر مبنای کیلوکالری است . در‌حالتی که فضایی که می‌خواهید اجاره بخاری جت فن را در آن به کارگیری فرمایید از حجم بیشتری برخوردار باشد می بایست از اجاره بخاری هیتری به کارگیری نمایید که توان هوادهی و گرمادهی بالاتری هم داشته باشد و اجاره بخاری به وسیله دستگاه تنظیم کننده آن، حرارت را در داخل آشیانه کم یا زیاد می کنند.
همانند سایر تجهیزات گرمایشی اجاره بخاری دستگاهی که از برچسب A برخوردار باشد در اولویت است. اجاره بخاری این نوع دستگاه‌ها می‌تواند مصرف انرژی را به نحو قابل ‌توجهی کاهش دهد.
اجاره بخاری جت هیترهای استاندارد دارای نشان‌های استاندارد معتبر جهانی مانند CE اروپا ، ISO و نشان ملی استاندارد ایران هستند.
قطعاتی مانند مشعل و فن نقش مهمی در راندمان گرمادهی و هوادهی دستگاه ایفا می‌کنند. به همین دلیل اجاره بخاری و سازنده آن‌ها بسیار مهم است. بهترین مشعل موجود در ایران مشعل است که علاوه بر دارا بودن مهر استاندارد ملی ایران از برچسب A اجاره بخاری انرژی بهره‌مند‌است.

ویژگی اجاره جت فن ها

در مطالعه دیگری که توسط سازمان گاز آمریکا در سال ۲۰۰۹ صورت گرفته به این موضوع اشاره دارد که استفاده بیشتر از گاز طبیعی جهت گرمایش و سرمایش در ساختمان‌های مسکونی آمریکا، بعد از افزایش قیمت اجاره بخاری انرژی و افزایش نگرانی‌های مربوط به اثرات زیست محیطی علاقه مصرف‌کنندگان را به استفاده کاراتر از انرژی در ساختمان‌ها سوق داد. اجاره بخاری باعث کاهش ۱۱ تریلیون BTU در سال ۲۰۰۷ گردید و در این برنامه به میزان ۶/۰ میلیون متر یک تن از انتشار دی ‌اکسید ‌کربن کاسته شد. در این بررسی عنوان گردید که سیستم‌های گرمایش و سرمایشی که با گاز طبیعی کار می‌کنند، بسیار کاراتر از الکتریسیته می‌باشد و عنوان شده که گاز طبیعی سه برابر کاراتر از الکتریسیته می‌باشد. همچنین اجاره بخاری در این بررسی ذکر شده که تا سال ۲۰۰۸ میزان مصرف گاز طبیعی توسط خانوارها در ساختمان‌های مسکونی با توجه به افزایش تقاضا به مصرف گاز طبیعی به‌جای سایر انواع حامل‌های انرژِی، ۳۲% نسبت به سال ۱۹۸۰ کاهش پیدا کرده است.

اجاره جت فن و بخاری

در زمینه اجاره بخاری هوشمند و شیر کنترل‌های ترموستاتیک قابل نصب بر روی انواع اجاره بخاری انجام شده این مسأله ذکر گردیده است که با ارائه الگوریتم‌های فازی جهت کنترل دمای یک اتاق می‌توان به‌میزان بسیار زیادی ضمن بهینه نمودن مصرف سوخت احساس آرامش و رفاه بیشتری را در استفاده‌کنندگان از این قبیل وسایل اتخاذ نمود. همچنین اجاره بخاری در این مقاله سعی شده است برای کنترل بهتر سیستم دینامیک و غیرخطی دمای یک اتاق، به‌کمک روش‌های فازی مدل‌هایی تقریبی جهت کنترل سیستم ارائه گردد. در این بررسی به این موضوع اشاره شده است که در حال حاضر اجاره بخاری و شومینه‌های گازسوز بخش عمده‌ای از نیازهای حرارتی از فضاهای بسته‌ای از قبیل اتاق‌ها و سالن‌ها را برطرف می‌ سازند. در خاتمه به این موضوع اشاره دارد که با خرید و اجاره بخاری به ‌دلیل استهلاک کمتر بخاری و شومینه و کاهش. هزینه گاز مصرفی، سالیانه مبلغ زیادی را صرفه ‌جویی نمود چنانکه اجاره بخاری با کمک نهادهای اقتصادی در تولید این قبیل تجهیزات سرمایه‌گذاری صورت بگیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاه

*