info@heaterrent.com
3106
3104
3105

اجاره بخاری جت فن

اجاره جت فن ها دسته ای از فن های محوری می باشند که به دلیل استفاده از پروفیل ویژه در پروانه ها و فرم خاص بدنه، قادر هستند به سرعت های دورانی بالا رسیده و حجم زیادی از هوا را در فشار بالا جا به جا کنند. این ویژگی اجاره جت فن ها موجب شده است که در شرایطی که نیاز به هوا دهی زیاد در فضای کم می باشد از آنها استفاده گردد.
یکی دیگر از قابلیت های ویژه اجاره جت فن ها، پرتاب هوا و ایجاد یک فضای حرکتی برای جریان هوا است. دلیل این امر سرعت بالای خروج هوا از جت فن ها است. این خاصیت کمک می کند در مواردی که نیاز به سرعت بالای جریان هوا باشد بتوان با استفاده از اجاره جت فن به این خواسته رسید.
موتور الکتریکی: موتور ها بخش محرک سیستم اجاره جت فن ها هستند و وظیفه ایجاد چرخش پروانه اصلی رادارند. کیفیت بالای موتورها، توانایی آنها در زمینه تحمل بار مداوم، گرما و شرایط محیطی خاص موجب می گردد یکی از دلایل اصلی قیمت بالای جت فن ها موتور های آنها باشد.
پروانه اصلی: پروانه در جت فنها وظیفه تامین جریان هوای مورد نیاز را دارند. با توجه به سرعت بالای این پروانه ها، فرم مناسب پروفیل نقش به سزایی در بالا رفتن کارآیی آنها ایفا می کند.
بدنه: بدنه جت فن ها نقش اصلی را به عنوان شاسی نگه دارنده تجهیزات و همچنین محافظ کلیه قطعات ایفا می کند. بسته به نوع اجاره جت فن این امکان در برخی از انواع اجاره جت فن ها وجود دارد که ورودی و خروجی جت فن ها قابلیت تغییر زاویه داشته باشد. این تغییر زاویه به سیستم کنترل اجازه می دهد تهویه مناسب را در شرایط مختلف اقلیمی مهیا نماید. به جت فن هایی که قابلیت تغییر جهت جریان هوای خروجی را با تغییر حالت در بدنه دارند.
راهنمای اجاره هیتر جت فن
هیتر جت فن ازجمله محصول ها گرمایشی است که به کارگیری از آن برای تأمین حرارت مورد نیاز مکان‌های مسکونی , تجاری و اداری , صنعتی , مراقبت و رشد و کشاورزی اضطراری است . در‌این مقاله قصد داریم شما‌را با شیوه اجاره هیتر جت فن مطلوب برای مکان‌های مسکونی آشنا کنیم .
با توجه به مکان خویش نوع هیتر متبوع را انتخاب فرمایید .

هیترجت فن های صنعتی در گونه های متعدد ساخته میشوند :

  • جت هیتر صنعتی برقی
  • جت هیتر صنعتی گازوئیلی
  • جت هیتر صنعتی گازی

شیوه قرار گرفتن فن‌ها و خروجی‌ها در هیتر مشخص‌کننده آن است که هیتر مناسب برای به کارگیری در چه مکانی است . در گلخانه‌های رشد گل بایستی از هیترهایی که فن آنان در بغل و خروجی در بالا قرار گرفته است به کار گیری فرمایید.

هیتر گلخانه
در گلخانه‌های توت ‌فرنگی می بایست از هیترهایی به کارگیری فرمائید که فن‌ها در بغل و خروجی‌شان در زیر است . جور دیگری از هیترها می ‌باشند که فن آنان در بغل و خروجی در سقف و یا این که فن در سقف و خروجی از زیر است . این دستگاه‌ها را می توانید در کارخانه‌ها , کارگاه‌ها , گلخانه‌های متفاوت و مرغداری‌ها به کار گیری فرمائید .
در هنگام اجاره جت فن به توان هوادهی و گرمادهی آن توجه فرمائید . میزان هوادهی فن‌ها بر حسب متر مکعب در ساعت و توان گرمادهی بر مبنای کیلوکالری است . در‌حالتی که فضایی که می‌خواهید اجاره جت فن را در آن به کارگیری فرمایید از حجم بیشتری برخوردار باشد می بایست از هیتری به کارگیری نمایید که توان هوادهی و گرمادهی بالاتری هم داشته باشد و به وسیله دستگاه تنظیم کننده آن، حرارت را در داخل آشیانه کم یا زیاد می کنند.
همانند سایر تجهیزات گرمایشی خرید دستگاهی که از برچسب A برخوردار باشد در اولویت است.اجاره این نوع دستگاه‌ها می‌تواند مصرف انرژی را به نحو قابل ‌توجهی کاهش دهد.
به استانداردهای دستگاه توجه کنید.
جت هیترهای استاندارد دارای نشان‌های استاندارد معتبر جهانی مانند CE اروپا ، ISO و نشان ملی استاندارد ایران هستند.
برند قطعات سازنده دستگاه را مدنظر قرار دهید.
قطعاتی مانند مشعل و فن نقش مهمی در راندمان گرمادهی و هوادهی دستگاه ایفا می‌کنند. به همین دلیل برند سازنده آن‌ها بسیار مهم است. بهترین مشعل موجود در ایران مشعل است که علاوه بر دارا بودن مهر استاندارد ملی ایران از برچسب A انرژی بهره‌مند‌است.

اجاره بخاری

بخاری برقی تابشی و لامپی آراسته با توان حداکثر ۲۰۰۰ وات و گرید انرژی A تولید شده است این بخاری برقی کم مصرف آراسته دارای دو المنت شیشه ای (کوارتز) با قابلیت تنظیم در دو توان ۱۰۰۰ و ۲۰۰۰ وات است، این بخاری برقی کلید قطع کن ایمنی دارد که در صورت واژگون شدن احتمالی بخاری برق آن قطع می شود.
هیتر رنت گرما بخش منازل و مهمانی های شما مشتریان عزیز است.

ویژگی های بخاری جت فن

ویژگی اول

جت فن های شرکت هیتر رنت ۲۲۰ ولت مصرفی دارند که برق مصرفی آن تک فاز می باشد. وزن این جت فن ها ۲۱ کیلو گرم و ابعاد دقیق آن به صورت طول : ۱ متر، عرض : ۳۰ سانتی متر و ارتفاع : ۴۲ سانتی متر است که مناسب جهت گرما کردن فضاهای بزرگ تا ۱۰۰۰ متر می باشد.

ویژگی دوم

پروانه در جت فن ها وظیفه تامین جریان هوای مورد نیاز محیط را دارند که با توجه به سرعت بالای این پروانه ها که تقریبا بی صدا می باشند، فرم مناسب پروفیل نقش به سزایی در بالا رفتن کارآیی آنها ایفا می کند و با توان حرارتی ۵۰۰۰۰ وات باعث گرم کردن محیط در کوتاه ترین زمان ممکن می شوند.

ویژگی سوم

انتخاب جت فن ها بر اساس توان دستگاه به کیلو کالری می باشد. از جمله ویژگی های جت فن ها می توان به راندمان حرارتی بالا، قابلیت نصب ترموستات محیطی برای کاهش مصرف انرژی، تعمیر و نگهداری آسان و دسترسی راحت سوخت و مجهز به شعله پخش کن اشاره کرد که آن را از دیگر بخاری ها متمایز می کند.